Pastorale Eenheid
St.-Franciscus

Laatste nieuws

Search

Foto's

Contact

Secretariaat van de pastorale eenheid St.-Franciscus
Pastorieplein 1, Oostkamp

Voor al uw vragen kan u mailen naar
secretariaat@stfranciscusoostkamp.be

tel. 050 82 22 30

Als de telefonische permanentie tijdens de openingsuren van het secretariaat
per uitzondering niet verzekerd is, is het veiliger om een mailtje te sturen .
Dank voor uw begrip!

Plaatselijk secretariaat St.-Eligius Ruddervoorde, Hofstraat 4
donderdag van 9.30 u. tot 10.30 u.
tel. 050 28 16 73

Priesters in de pastorale eenheid St.-Franciscus  Oostkamp

EH Rik Verbeke
Pastorieplein 1
8020 Oostkamp

tel. 050 82 22 30
GSM 0477 48 48 29

rik.verbeke@vtibrugge.be 

E.H. Jef Gailliaert ( met pensioen vanaf 1/7/2022)
St.-Godelievestraat 53,
8020 Oostkamp

tel. 050 82 20 87
GSM 0473 94 93 45

Diakens

Diaken Geert Denoo
Sijslostraat 58, 8020 Ruddervoorde
tel. 050 27 92 95
geert.denoo@scarlet.be

Diaken Pieter Deruwe
Veldstraat 33, 8020 Oostkamp

tel. 050 82 62 11
pieter.deruwe@telenet.be

Parochiale contacten

St.-Jan Hertsberge

Cécile Busschaert

Toekomststraat 2B 8020 Hertsberge

GSM 0497 53 17 50

cecile.busschaert@proximus.be

Sint-Blasius Waardamme

Jaak Van Hulle

Kortrijksestraat 374 /0-01
8020 Waardamme

050 27 70 47

jaak.van.hulle@skynet.be

Sint-Godelieve Ruddervoorde

Jan Dewulf

Bergenstraat 136
8020 Ruddervoorde

050 27 80 16

jancdewulf@gmail.com

Sint-Eligius Ruddervoorde

Diaken Geert Denoo

Sijslostraat 58

8020 Ruddervoorde

tel 050 27 92 95

geert.denoo@scarlet.be

team van St.-Pieter

Zr. Lieve Deseure

Rustoordstraat 15
8020 Oostkamp

tel 050 82 40 28

fax 050 82 40 28

ldeseure@scarlet.be

Dominique Depuydt

Loppemsestraat  44
8020 Oostkamp
GSM 0485 99 45 71

imchichi.depuydt@skynet.be

Irène Vanhaverbeke

Karel van Manderstraat 13
8020 Oostkamp

tel 050 82 30 80

renevanhaverbeke@skynet.be

Webmaster

De website is zeker niet volledig.

Wenst u een item door te geven?

Mailen naar: marleen.deschaght@skynet.be

GSM 0479 30 93 91